اجرای 1900 پروژه گردشگری در سطح کشور / هم اینک بدنبال توسعه نرم افزاری در امر گردشگری هستیم

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در اصفهان عنوان کرد:
اجرای 1900 پروژه گردشگری در سطح کشور / هم اینک بدنبال توسعه نرم افزاری در امر گردشگری هستیم
عصر امروز رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در آئین افتتاح هتل باران اصفهان با ایراد سخنانی از اجرای 1900 پروژه گردشگری در سطح کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ علی اصغر مونسان در آئین افتتاح هتل آسمان با ایراد سخنانی در جمع فعالان گردشگری استان اصفهان تاکید کرد: بسیار خرسندیم از اینکه چند طرح جدید گردشگری در استان اصفهان افتتاح شده و واحدهای اقامتی کشور افزایش می یابد.
او همچنین تصریح کرد: در حال حاضر 1900 پروژه گردشگری در کشور با سرمایه ائی بالغ بر 43 هزار میلیارد تومان در حال اجرا می باشد که امیدواریم اکثر این طرحها تا پایان دولت دوازدهم به اتمام برسد.
مونسان همچنین در ادامه سخنانش به نیازهای گردشگری اصفهان نیز اشاره کرد و گفت: بدون شک اصفهان به عنوان قطب گردشگری کشور شناخته می شود، لذا هم اکنون نیازمند توسعه زیر ساختهای گردشگری در این شهر تاریخی به ویژه در زمینه توسعه هتلهای 5 ستاره هستیم.
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور همچنین در پایان سخنانش با اشاره به اینکه هم اکنون بخش قابل توجهی از نیازهای کشور در حوزه اقامت بر طرف شده است، گفت: به دنبال توسعه کیفی خدمات گردشگری به ویژه در حوزه نرم افزاری هستیم که از آن جمله می توان به تلاش در حوزه بازاریابی و تبلیغات اشاره کرد.
در ادامه سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به اصفهان، امروز 1 هتل سنتی، 1 مجموعه تفریحی و گردشگری و همچنین 2 هتل در شهر اصفهان به بهره برداری می رسد.


دسته بندی : عمومی
تاریخ و زمان تایید: 1397/07/28 15:50