یک شنبه 27 آبان 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر
اولین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای شهرستان اصفهان برگزار شد

اولین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای شهرستان اصفهان به همت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اصفهان و به ریاست فرماندار اصفهان و با حضور نمایندگان ارگانها و نهادهای مرتبط با ستاد تسهیلات سفر در اصفهان برگزار شد.

به گزارش اداره امور فرهنگی، روابط عمومی و اموراجتماعی استان اصفهان در این جلسه پس از بحث وبررسی در جهت چگونگی ارائه تسهیلات سفر مواردی به شرح ذیل به تصویب رسید.

در این جلسه اداره میراث فرهنگی شهر ستان اصفهان به عنوان دبیر ستاد تسهیلات سفر شهرستان اصفهان انتخاب شد.

همچنین کمیته امنیتی به مسوولیت معاون سیاسی امنیتی فرمانداری با عضویت فرماندهی انتظامی ، نواحی مقاومت بسیج ، اداره اطلاعات، ستاد احیاء امرو به معروف و نهی از منکر ،دادگستری و اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری تشکیل گردید.

کمیته فرهنگ و اطلاع رسانی نیز به مدیریت دبیر خانه ستاد و عضویت اداره ارشاد سازمان تبلیغات اسلامی ، امر به معروف و نهی از منکر و نماینده صدا و سیما تشکیل شد.

در این جلسه همچنین مقرر گردید کمیته اسکان به مسوولیت شهرداری و عضویت ادارات اوقاف ، تربیت بدنی ، آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری تشکیل شود.

کمیته حمل و نقل و نقل ترافیک و امداد نیز به مسوولیت معاون فنی مهندسی فرمانداری و عضویت پلیس راهور ، شهرداری اصفهان و هلال احمر پشتیبانی می شود.

همچنین کمیته بازرسی و نظارت بر بازار به مسوولیت سازمان صنعت و معدن  تجارت و عضویت اصناف و تعزیرات حکومتی و کمیته بهداشت به مسوولیت دکتر جمشیدی و عضویت دکتر پارسا ، هلال احمر و بهزیستی تشکیل گردید.

 ایجاد غرفه در کمپها نیز با هماهنگی لازم با مرکز بهداشت توسط شهرداری اصفهان و نمایشگاههای بین المللی صورت خواهد گرفت .

در نهایت نیز دستگاههای اجرایی استان اصفهان موظف گردیدند شماره تلفنهای ضروری خود را به دبیرخانه ستاد واقع در فرمانداری اصفهان اعلام نمایند.منبع
دسته بندی : گردشگری
کلیدواژه : ستاد نوروزی
تاریخ و زمان تایید: 1390/11/10 12:28

مطالب مرتبط :


کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit