دوشنبه 28 خرداد 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر
پایش روزانه بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری اصفهان توسط ناظران میراث فرهنگی

همزمان با نوروز 1396

پایش روزانه بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری اصفهان توسط ناظران میراث فرهنگی

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان از حضور روزانه ناظران میراث فرهنگی در بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری اصفهان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون اله یاری صبح امروز دوشنبه 30 اسفند با اعلام این خبر افزود: با توجه به مصوبات ستاد هماهنگی خدمات سفر اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ امسال و در راستای ارائه خدمات متفاوت به گردشگران و همچنین در جهت رعایت هر چه بهتر حقوق شهروندی گردشگران و دوستداران میراث فرهنگی و با توجه به پیش بینی سفر میلیونی گردشگران به اصفهان، ناظران میراث فرهنگی به صورت روزانه از بناهای تاریخی شاخص و جاذبه های گردشگری بازدید می کنند.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اصفهان در همین راستا افزود: این تیم نظارت در راستای حفاظت از بناهای تاریخی و همچنین تلاش در راستای ارائه خدمات بهتر به گردشگران در جاذبه های تاریخی در طول 20 روز فعالیت ستاد سفر استان اصفهان از تمامی بناهای تاریخی بازدید می کنند.

اله یاری تصریح کرد: بازدید از ارائه خدمات بهداشتی در بناهای تاریخی، نظارت بر روند مرمتهای اضطراری و مورد نیاز در بناهای تاریخی همزمان با نوروز، نظارت بر ارائه خدماتی همچون: بهداشت و نظافت نماز خانه ها، نظارت بر فعالیت راهنمایان گردشگری و همچنین نظارت بر کیفیت ارائه محصولات فرهنگی در بناهای تاریخی و نظافت و نور و صوت در بناهای تاریخی از جمله فعالیتهای نظارتی، ناظران میراث فرهنگی در ابنیه تاریخی است.

شایان ذکر است از پانزدهم اسفند ماه تمامی بناهای تاریخی استان اصفهان، پاکسازی شده و موارد مورد نیاز جهت حفاظت و ارائه خدمات به گردشگران منظور گردید.

گفتنی است جهت رفاه حال گردشگران تمامی کارگاه های مرمت در سطح استان از تاریخ 24 اسفند ماه سال جاری تا پایان فعالیتهای ستاد نوروزی تعطیل می باشند.


دسته بندی : عمومی
تاریخ و زمان تایید: 1395/12/30 12:15

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit